Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΕΔΙΑΔΑ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΝΤΕ ΤΟ FORUM ΔΙΚΟ ΣΑΣ, ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΛΗ, ΕΚΦΡΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ, ΑΝΟΙΞΤΕ ΝΕΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΤΑ TOPIC ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ!!!

Ωρα

Πρόσφατα Θέματα

» Τιτάνες- Τιτανίδες
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΔευ Αυγ 06, 2012 4:38 pm από makisma

» Ερμής
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΔευ Αυγ 06, 2012 4:36 pm από makisma

» Η Ιστορία της Βορείου Ηπείρου έως σήμερα (σύντομα)
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 11:17 pm από makisma

» Fantastic Forum - Νέο Φόρουμ! fantastic-forum.info
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 5:33 pm από kwnos100

» Τεχνολογικό φόρουμ και βοήθεια πάνω στους υπλογιστές
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 5:31 pm από kwnos100

» 20 Ιουλίου
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΠεμ Σεπ 01, 2011 4:41 am από noname

» 19 Ιοιυλίου
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΠεμ Σεπ 01, 2011 4:36 am από noname

» 18 Ιουλίου
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΔευ Ιουλ 18, 2011 6:03 am από noname

» 17 Ιουλίου
Ιδρωμενες μασχαλες EmptyΚυρ Ιουλ 17, 2011 5:25 am από noname

Χρήσιμα. Κάντε ένα click

Ρίξε κι εδώ μια ματιά! Πάτησέ το

Blogger Tips and Tricks
Favorite Blogger Templates

Εργαλεία για το Pc σας

εορτολόγιο

τα πρωτοσέλιδα των ελληνικών εφημερίδων

Programma tv

total on line

Επισκέψεις

Website counter

    Ιδρωμενες μασχαλες

    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Points : 80
    Reputation : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
    Ηλικία : 48
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    Ιδρωμενες μασχαλες Empty Ιδρωμενες μασχαλες

    Δημοσίευση  Admin Κυρ Σεπ 05, 2010 2:05 am

    Ποσος κοσμος φανταζομαι θα εχει αυτο το αντιαισθητικο προβλημα. Το ιδιο κι εγω. Εχω δοκιμασει τα παντα απο αποσμητικα που διαφημιζονται στην τηλεοραση, αλλα τιποτα, το προβλημα παραμενει. Ειδικα τωρα που ερχεται και χειμωνας εγω εξακολουθω να ιδρωνω και δε μπορω να σας περιγραψω ποσο αβολα νιωθω. Οχι απο θεμα αισθητικης πια, αλλα το οτι δε μπορω να κουνησω τα χερια μου, γιατι αμεσως παγωνουν τα βρεγμενα σημεια. Αν εχετε καποια λυση για το κακο που με βρηκε, τον κακομοιρη, παρακαλω ειμαι ετοιμος να διαβασω τις αποψεις και τις συμβουλες σας. Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Points : 80
    Reputation : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
    Ηλικία : 48
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    Ιδρωμενες μασχαλες Empty Απ: Ιδρωμενες μασχαλες

    Δημοσίευση  Admin Σαβ Οκτ 02, 2010 7:57 pm

    Admin έγραψε:Ποσος κοσμος φανταζομαι θα εχει αυτο το αντιαισθητικο προβλημα. Το ιδιο κι εγω. Εχω δοκιμασει τα παντα απο αποσμητικα που διαφημιζονται στην τηλεοραση, αλλα τιποτα, το προβλημα παραμενει. Ειδικα τωρα που ερχεται και χειμωνας εγω εξακολουθω να ιδρωνω και δε μπορω να σας περιγραψω ποσο αβολα νιωθω. Οχι απο θεμα αισθητικης πια, αλλα το οτι δε μπορω να κουνησω τα χερια μου, γιατι αμεσως παγωνουν τα βρεγμενα σημεια. Αν εχετε καποια λυση για το κακο που με βρηκε, τον κακομοιρη, παρακαλω ειμαι ετοιμος να διαβασω τις αποψεις και τις συμβουλες σας. Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
    Παιδια, ευχαριστω για το ενδιαφερον και για το συνωστισμο σας για να μου απαντησετε! Οποιος εχει το ιδιο προβλημα καταλαβαινει, φανταζομαι. Βρηκα τη λυση του προβληματος μου. Οποιος ενδιαφερεται ας δειξει ενδιαφερον και ας γραψει. θα του στειλω την απαντηση σε π.μ. μη κανουμε και διαφημιση στα προιοντα δημοσιως.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μαρ 29, 2024 3:23 pm